PoTS Pikkujoulut la 26.11, Vuojoen kartanolla ja Olkiluodossa TVO:lla

Porin Teknillinen Seura järjestää pikkujoulut yhteistyössä Rauman Teknillisen Seuran kanssa lauantaina 26.11. Vuojoen Kartanolla, sekä samassa yhteydessä vierailun Olkiluodon ydinvoimalan vierailukeskukseen.

Lähtö Vuojoen Kartanon joululounaalle vanhalta linja-auto asemalta (Itsenäisyydenkatu 44) klo 12, josta siirrymme yhteiskuljetuksessa Sundell-yhtiöiden bussilla Vuojoen Kartanolle. Ruokailu on suunniteltu alkavaksi klo 13, ja sen kestoksi on arvioitu n. 2-3 tuntia. Tästä siirrymme Olkiluodon ydinvoimalan vierailukeskukseen. Paluu Poriin lähtöpaikkaan arviolta klo 19-20. Matkan osallistumismaksu on 25€ per henkilö, sisältää ruokailun (kuva liitteenä), sekä kuljetukset välillä Pori-Eurajoki-Pori. Alkoholitarjoilu omakustanteisesti paikan päällä. Sitovat ilmoittautumiset oheisen linkin kautta:

https://tapaaminen.net/s/gn245l-pots-pikkujoulut-la-26-11-vuojoen-kartanolla-ja-olkiluodossa-tvo-lla

Osallistumismaksun voi suorittaa tilillemme: Nordea FI 69 1115 3000 393 045

Mukaan mahtuu 30 osallistujaa, ilmoittautumisjärjestyksessä.

Tervetuloa!

Ilmoittautumiset sekä osallistumismaksut hoidettava 18.11 mennessä! Tarvittaessa täydennetään ilmoittautumisjärjestyksessä.


 

PoTS Hallitus

Scroll to Top